![Βραβείο από το Blog : Fun - tastic14](https://www.popi-it.gr/wp-content/uploads/2014/03/brabeio-blog6.jpg)
Ένα βραβείο από την Δέσποινα Παρτάλα,που ζει στα όμορφα και αγαπημένα μου Χανιά, admin του Blog : «Fun – tastic14». Ένα blog που μας έχει προσφέρει αξέχαστες στιγμές με τα παιχνιδοτράγουδα (ποιος άλλωστε δεν έχει μάθει τις αρκούδες και το σκι ! ) και τις όμορφες και πρωτότυπες δραστηριότητες ! Ευχαριστώ την Δέσποινα Παρτάλα και το blog της Fun – tastic14 για το βραβείο.
300+ μοναδικοί Υπολογισμοί - Calculators ● VresKEP.gr ● Πολίτες & ΚΕΠ